Научни семинар: Пројекат TalkToTick – у којој мери крпељи представљају ризик по здравље људи?

Објављено 11-06-2024

Позивамо вас да присуствујете првом Научном семинару ИМИ у 2024. години, који ће се одржати  21. јуна 2024. године са почетком у 10:00 часова (АМ).  Предавање „Пројекат TalkToTick – у којој мери крпељи представљају ризик по здравље људи? ” ће нам одржати др Снежана Томановић (научни саветник и руководилац Групе за медицинску ентомологију и Центра изузетних вредности за зоонозе преношене храном и векторима).

У интерактивној атмосфери, заједнички ћемо продискутовати циљеве, резултате, иновације, научну изузетност, утицај, нове методологије, сарадње, интер- или мулти- дисциплинарност и развој истраживачких али и других вештина сарадника.

Научни семинар ће се одржати у библиотеци Института (у хибридној форми) и моћи ћете га пратити преко Microsoft Office Teams платформе.

Циклус научних семинара у 2024. години

Серија научних семинара 2024 на Институту за медицинска истраживања