ЈАВНЕ КОНСУЛТАЦИЈЕ за пројекат Worm Profiler: Surveillance and population genetics of Echinococcus in Serbia (WORM_PROFILER)

Објављено 26-01-2024

Сагласно Оквиру Светске банке за управљање утицајима пројеката на животну средину и друштво, Институт за медицинска истраживања позива на ЈАВНЕ КОНСУЛТАЦИЈЕ јавност, органе и организације, заинтересоване за пројекат Worm Profiler: Surveillance and population genetics of Echinococcus in Serbia (WORM_PROFILER)

Заинтересоване стране могу да остваре увид у предметна документа на интернет страници Института за медицинска истраживања

Питања, примедбе и сугестије у вези са предметном документацијом се подносе Институту за медицинска истраживања у писаном облику на адресу Др Суботића број 4, 11129 Београд, или електронском поштом на адресу: office@imi.bg.ac.rs са напоменом/предметом „За Јавне консултације за WORM_PROFILER” најкасније до 02.02.2024. године до 11,00 часова.

Непосредне јавне консултације и презентација предметне документације одржаће се дана 05.02.2024. године у 17,00 часова у просторијама Библиотеке Института за медицинска истраживања у Београду, Булевар ослобођења број 18.

Пријаву за учешће на непосредним јавним консултацијама потребно је послати до 05.02.2024. године до 10,00 часова путем електронске поште на адресу: office@imi.bg.ac.rs.

За додатне информације обратити се на следећу адресу:

Институт за медицинска истраживања
11129 Београд
Др Суботића број 4
Телефон: 011/2685-788
e-mail: office@imi.bg.ac.rs

Документ  можете погледати и преузети преко следећег линка

Седми позив за укључење талентованих младих истраживача

Јавне консултације за пројекат Tailoring management of tick-borne diseases based on diversity of ticks and tick-borne pathogens (TalkToTick)