Научни семинар: Механизми интеракције мезенхималних матичних ћелија и макрофага у регулацији стрес еритроцитопоезе

Објављено 11-07-2024

Позивамо вас да присуствујете новом Научном семинару ИМИ-ја који ће се одржати  12. јула 2024. године са почетком у 10:00 часова (АМ). Предавање „Механизми интеракције мезенхималних матичних ћелија и макрофага у регулацији стрес еритроцитопоезе” ће одржати др Сања Момчиловић, истраживач сарадник Групе за неуроендокринологију.

У интерактивној атмосфери, заједнички ћемо продискутовати циљеве, резултате, иновације, научну изузетност, утицај, нове методологије, сарадње, интер- или мулти- дисциплинарност и развој истраживачких, али и других вештина сарадника.

Научни семинар ће се одржати у хибридној форми, у библиотеци Института и преко Microsoft Office Teams платформе.

Обука за родитеље деце са сметњама у развоју

Институт за медицинска истраживања је представио 4 пројекта на изложбеној поставци Владе Републике Србије „Закорачи у одрживу будућност“ која се одржала у оквиру 66. Међународног сајма технике и техничких достигнућа