Услуге

Наше услуге

Анализа гена за витално старење

Једна од услуга које нуди Институт за медицинска истраживања је анализа гена за витално старење, хидратацију и здравље коже. Ова услуга подразумева да се на основу узорка крви или пљувачке корисника утврђује његов генетски профил у смислу неколико гена који су повезани са процесом старења, степеном хидратације и стањем коже. Анализа гена за витално старење, хидратацију и здравље коже има за циљ да открије потенцијалне генетске предиспозиције за различите проблеме који могу утицати на квалитет живота и изглед корисника, као што су:

• Смањена способност регенерације ћелија и ткива, што доводи до убрзаног старења и ослабљеног имунитета
  • Смањена способност задржавања воде у телу, што доводи до дехидрације, умора, главобоље и смањења еластичности коже
  • Смањена способност производње колагена и еластина, што доводи до губитка чврстоће и сјаја коже, појаве бора, флека и ожиљака
  • Смањена способност заштите од оксидативног стреса и упале, што доводи до оштећења ћелија и ткива, повећаног ризика од хроничних болести и превременог старења

На основу резултата анализе гена за витално старење, хидратацију и здравље коже, Институт за медицинска истраживања даје кориснику персонализован извештај који садржи следеће информације:

• Његов генетски резултат за витално старење, хидратацију и здравље коже, који показује његову генетску предност или слабост у поређењу са просечном популацијом
  • Његов генетски ризик за разне проблеме који могу утицати на његов квалитет живота и изглед, као и њихове могуће последице
  • Његове генетске варијације које утичу на његову способност да се регенерише, хидрира, производи колаген и еластин и штити од оксидативног стреса и упале
  • Његове препоруке за побољшање његовог виталног старења, хидратације и здравља коже, које укључују савете о исхрани, суплементима, вежбању, навикама, нези коже и другим интервенцијама које могу да модификују његов генетски потенцијал

Анализа гена за витално старење, хидратацију и здравље коже је једноставна, брза и поуздана услуга која кориснику може пружити вредне информације о његовом генетском наслеђу и његовом утицају на његов живот и изглед. Анализа гена за витално старење, хидратацију и здравље коже је такође користан алат за превенцију и лечење различитих проблема који могу нарушити нечије благостање и самопоуздање. Анализа гена за витално старење, хидратацију и здравље коже је ваша прилика да сазнате више о себи и побољшате своје здравље и лепоту.

Контактирајте нас и закажите свој термин за анализу и консултације.

Need more info about this Service?

Пишите нам на:

Send us email