Učešće saradnika IMI na 15. Sajmu nauke Biološkog fakulteta

Објављено 05-04-2023

Dana 24.3.2023 održan je 15. Sajam nauke Biološkog fakulteta, na kome su Institut za medicinska istraživanja predstavljali dr Zoran Miloradović, naučni savetnik, dr Drenka Trivanović, viši naučni saradnik i dr Darko Mihaljica, naučni saradnik.

Na nedavno održanom 15. Sajmu nauke Biološkog fakulteta, predstavilo se nekoliko naučno-istraživačkih grupa iz različitih institucija, sa ciljem da se studentima ponude teme za izradu mini istraživačkih radova. Među kolegama koji su predstavljali matične institucije i laboratorije, svoj rad i predloge je izložilo i troje saradnika IMI – dr Zoran Miloradović, dr Drenka Trivanović i dr Darko Mihaljica.

Raznovrsnost istraživanja na IMI-ju je zainteresovala studente za dolazak u naše laboratorije i nakon završetka procedure prijavljivanja i rangiranja, započeće sa eksperimentalnim radom i zakoračiti u svet nauke.

Предавање др Јеленe Милешевић о новој ЕУ иницијативи Zero hidden hunger EU